Ademsessie
08:00 - 09:00
Joyce Bogtman
Pilates
08:00 - 09:00
Annabel de Jonge
Bokszakworkout
08:45 - 09:40
Justen Vermaire
Pump
09:00 - 09:55
Matthea Odolphie
Strength and Conditioning
09:00 - 09:55
Bart Kuster
Pilates
09:15 - 10:10
Elsa Willems
TRX-circuit
10:00 - 11:00
Nino van Koten
Balance
10:15 - 11:10
Matthea Odolphie
Pilates
13:30 - 14:25
Elsa Willems
CA yoga
17:15 - 18:10
Helma Vinke
Zumba
18:15 - 19:10
Mandy Reemnet
Pump
18:30 - 19:25
Rochelle Hoedt
Bokszakworkout
18:45 - 19:40
Justen Vermaire
TRX-circuit
19:00 - 19:55
Bart Kuster
Shape
19:15 - 20:10
Mandy Reemnet
Spinning
19:30 - 20:25
Matthea Odolphie
Bootcamp
19:30 - 20:25
Dinand Thorborg
Bokszakworkout
19:45 - 20:40
Alger van Mourik
Dojo circuit
20:00 - 20:55
Bart Kuster
Hatha yoga
20:15 - 21:10
Kelly Mondeel
Strength and Conditioning
20:30 - 21:25
Dinand Thorborg
Yin yoga
21:15 - 22:10
Kelly Mondeel
Dojo circuit
07:15 - 08:10
Bart Kuster
Pump
08:00 - 09:00
Linda Vermeulen
Bokszakworkout
08:15 - 09:10
Bart Kuster
Hatha yoga
08:15 - 09:10
sophia toebosch
Dojo circuit
09:00 - 09:55
Annabel de Jonge
50+ fit
09:15 - 10:10
David Bergfeld
Power yoga
09:15 - 10:10
sophia toebosch
TRX-circuit
10:00 - 10:55
Bart Kuster
50+ fit
10:15 - 11:10
David Bergfeld
Shape
17:30 - 18:25
Elsa Willems
Yin yoga
18:15 - 19:10
Nathalie Green
Spinning
18:30 - 19:25
Lotte Wijnstroot
Bokszakworkout
18:45 - 19:40
Justen Vermaire
Dojo circuit
19:00 - 19:55
Elco van der Geest
Pilates
19:15 - 20:10
Nathalie Green
Pump
19:30 - 20:25
Ruben Droefs
Sportkarate
19:45 - 20:45
CA yoga
20:15 - 21:10
Nathalie Green
Strength and Conditioning
20:30 - 21:25
Renzo Karel
Bokszakworkout
07:45 - 08:40
Joseph Spalding
Ademsessie
08:00 - 08:55
Joyce Bogtman
Bokszakworkout
08:45 - 09:40
Joseph Spalding
Dojo circuit
09:00 - 09:55
Dinand Thorborg
Pump
09:00 - 09:55
Rochelle Hoedt
Strength and Conditioning
09:00 - 09:55
Bart Kuster
Pilates
09:15 - 10:10
Matthea Odolphie
TRX-circuit
10:00 - 10:55
Bart Kuster
Shape
10:15 - 11:10
Annabel de Jonge
Spinning
10:15 - 11:10
Matthea Odolphie
Pilates
11:15 - 12:10
Annabel de Jonge
Zumba
17:45 - 18:40
Claudia Romero
Bokszakworkout
18:00 - 18:55
Justen Vermaire
Dojo circuit
18:15 - 19:10
Bart Kuster
Pilates
18:15 - 19:10
Elsa Willems
Pump
18:45 - 19:40
Ruben Droefs
Bokszakworkout
19:00 - 19:55
Justen Vermaire
Hatha yoga
19:15 - 20:10
Avau Neueli
Bootcamp
19:30 - 20:25
Jaimy Willemsen
Aerobics
19:45 - 20:40
Elsa Willems
Yin yoga
20:15 - 21:10
Avau Neueli
Strength and Conditioning
20:30 - 21:25
Jaimy Willemsen
Bokszakworkout
07:45 - 08:40
Bart Kuster
Dojo circuit
08:00 - 09:00
David Bergfeld
CA yoga
08:15 - 09:10
Marijke Plas
Pump
08:30 - 09:25
Rochelle Hoedt
Bokszakworkout
08:45 - 09:40
Bart Kuster
Strength and Conditioning
09:00 - 09:55
David Bergfeld
TRX-circuit
09:00 - 09:55
Joseph Spalding
CA yoga
09:15 - 10:10
Marijke Plas
Shape
09:30 - 10:25
Elsa Willems
Tai Chi
10:15 - 11:10
Helma Vinke
Pilates
10:30 - 11:25
Elsa Willems
Shape
17:30 - 18:25
Pati Cartago
TRX-circuit
18:15 - 19:10
Nino van Koten
Pump
18:30 - 19:25
Ruben Droefs
Zumba
18:30 - 19:25
Pati Cartago
Bokszakworkout
18:45 - 19:40
Achraf Zamrani
Spinning
19:30 - 20:25
Ruben Droefs
CA yoga
19:30 - 20:25
Avau Neueli
Traditioneel karate
19:30 - 21:00
Kickboksen
19:45 - 20:40
Achraf Zamrani
Heren Conditietraining
20:30 - 21:30
Strength and Conditioning
20:30 - 21:25
Nino van Koten
Pilates
20:30 - 21:30
Rianne Ruinard Fatels
Pump
07:30 - 08:25
Linda Vermeulen
Dojo circuit
08:00 - 08:55
Elco van der Geest
Hatha yoga
08:15 - 09:10
Marijke Plas
Bokszakworkout
08:45 - 09:40
Achraf Zamrani
Dojo circuit
09:00 - 09:55
Elco van der Geest
Spinning
09:00 - 09:55
Matthea Odolphie
Power yoga
09:15 - 10:10
sophia toebosch
50+ fit
10:00 - 10:55
David Bergfeld
Yin yoga
10:15 - 11:10
sophia toebosch
50+ fit
11:00 - 11:55
David Bergfeld
Pilates
13:30 - 14:25
Rianne Ruinard Fatels
Strength and Conditioning
18:15 - 19:10
Max Hofer
Bokszakworkout
18:30 - 19:25
Bart Kuster
Pump
19:00 - 19:55
Ruben Droefs
Sportkarate
19:15 - 20:15
CA yoga
19:15 - 20:10
Avau Neueli
Judo
19:30 - 20:30
Rob van Zijp
Dojo circuit
07:30 - 08:25
Thijs van den Heuvel
Pilates
08:15 - 09:10
Elsa Willems
Pump
08:30 - 09:25
Matthea Odolphie
Strength and Conditioning
08:30 - 09:25
Bart Kuster
Bokszakworkout
08:45 - 09:40
Achraf Zamrani
Shape
09:15 - 10:10
Elsa Willems
Spinning
09:30 - 10:25
Matthea Odolphie
50+ fit
10:00 - 11:00
Jaimy Willemsen
Pilates
10:15 - 11:10
Elsa Willems
Zumba
10:30 - 11:25
Sharina El Gharib
Bokszakworkout
11:00 - 12:00
Joseph Spalding
CA yoga
11:15 - 12:10
Elsa Willems
Trad. karate 12+ (blauw+)
13:00 - 14:15
TRX-circuit
08:00 - 08:55
Joseph Spalding
Hatha yoga
08:15 - 09:10
Marijke Plas
Strength and Conditioning
08:30 - 09:25
Patricia Boon
TRX-circuit
09:00 - 09:55
Joseph Spalding
Power yoga
09:15 - 10:10
Marijke Plas
Pump
09:30 - 10:25
Ruben Droefs
Kickboksen
09:45 - 10:40
Alger van Mourik
TRX-circuit
10:00 - 10:55
Joseph Spalding
CA yoga
10:15 - 11:15
Marijke Plas
Spinning
10:30 - 11:25
Ruben Droefs
Zumba
11:15 - 12:10
Chantal Rivadeneyra
Yin yoga
12:15 - 13:10
Helma Vinke